Ikke nøl med å kontakte oss!

Hvis det er noe du lurer på så kontakt oss i dag. Bruk kontaktskjema på venstre side eller e-postadressene og telefonnummerne som du finner nedenfor. Vi i Norges Kaninavlsforbund er her for deg og svarer med glede på dine henvendelser!

Forbundsstyret

Leder

Torgeir Vestenfor, tlf. 959 80 045,  e-post:  torgeir@hallingdalrenovasjon.no

Nestleder

Kristin Berg, tlf. 481 14 973.   e-post:  webmaster@kanin-nkf.net

Sekretær

Bjørn Egeland
telefon  970 66 450
e-post: sekreter@kanin-nkf.net

Kasserer

Ivar Østli, tlf. 61 33 17 76
mobil  911 82 745
Konto nr.: 5104.05.16763
e-post: kasserer@kanin-nkf.net

NKFs kontonummer: 5104 05 16763 
Organisasjonsnummer: 970 367 667

Vipps: 505396

Andre Kontakter

Stambokfører/bestilling av stamtavler:
Rolf Ludvigsen, Østbyv. 162, 3280 Tjodalyng, tlf.:  33 12 45 97,  mobil:  982 31 814.   e-post: stambok@kanin-nkf.net
Datautvalg:
Svein Ødegård, mobil: 959 30 906,  e-post: datautvalg@kanin-nkf.net
Dyrevelferds-utvalg:
Svein Kamfjord, mobil: 930 30 423,  e-post: kamfjord1@gmail.com
PR- og Infoutvalg:
Jorunn Egner,  tlf.  924 48 477,      e-post: jorunn_trampe@hotmail.com
Sportsutvalg:
Kristin Berg, tlf. 481 14 973.   e-post: webmaster@kanin-nkf.net
Bestilling/søknad om Championat:
Anne Nguyen, Skogv. 1, 1820 Spydeberg,  tlf. 990 21 565      e-post: annebjng@online.no      betaling Championat konto: 5104.05.16763
Standardutvalg:
Svein Clausen,  tlf. 905 30 742,  e-post: svein@sveinclausen.no
Ungdomsutvalg:
Heidi Jebsen,  e-post: heidi.jebsen@hotmail.no

Redaktør:
Bjørn Egeland,  telefon  970 66 450.   E-post: bjorn.egeland@lyse.net

Salg av utstyr/rekvisita:
Dagfinn Johansen, Tinghaugv. 100, 3175 Ramnes. Mobil: 90 19 19 11.   e-post ingrjoh2@online.no

Dommergruppen

(bestilling av dommere til utstilling, gjøres til leder)

Leder: Thormod Saue, tlf. 32 84 61 35.   e-post: thsaue@online.no
Kasserer: Snorre Jacobsen,  tlf.  906 43 876.   e-post:  sn-j@online.no
Sekretær: Sturle Skeidsvoll,  tlf.  977 01 367.   e-post:  danafeed@online.no