Nyheter

Resultater LU/NM 2014

By februar 25, 2014 Ingen kommentarer

 Her kommer resultatene etter ei flott LU/NM helg i Letohallen. holdt av Indre Østland KAL. BIS gikk til LU-vinner Bjørn Petter Åsheim med en Tan hann i 96 poeng, BIM gikk til Bjørn Egelands Perle Ekorn 96 poeng.

1   Bjørn Petter Åsheim                                Sarpsborg KAF                   3,0   Tan – Svart                                  287  poeng

      2  Ivar Haugland                                Jæren og Sandnes KAL       1,2   Belgisk Hare – Viltrød                  286,5  poeng

                                                                                                            (Harefarget)

      3  Thormod Saue                               Drammen og Omegn KAF    1,2   Tan – Svart                               286,5  poeng

      4  Bjørn Egeland                                Rogaland KAL                    1,2   Perle Ekorn                              286,5  poeng

      5  Karl Meihack                                  Rogaland KAL                    1,2   Hvit Land                                 286,5  poeng

      6  Geir Hamre                                    Jæren og Sandnes KAL       3,0   Hermelin – Hvit Rødøyd              286,5  poeng

      7  Tor Gillerholtmoen og Janina            Indre Østland KAL               1,2   Zobel – Blå                               285,5  poeng

         Kujala

      8  Svein Kamfjord                              Askim og Omegn KAF          1,2   New Zealand Red                      285,5  poeng

      9  Magne Steinarsrud                          Grenland KAL                     1,2   Thyringer                                 285,5  poeng

    10  Kai Tveten                                     Askim og Omegn KAF          1,2   Blå Wiener                               285,5  poeng

    11  Jarluf Lomeland                             Jæren og Sandnes KAL       1,2   Hermelin – Hvit Rødøyd              285,5  poeng

    12  Torgeir Vestenfor                            Indre Østland KAL               2,1   Fransk Vedder – Viltgrå               285,5  poeng

    13  Kari Jørgenrud                               Askim og Omegn KAF          2,1   Rex – Castor                             285,5  poeng

    14  Magnor Ølberg                               Rogaland KAL                    2,1   Tan – Svart                               285,5  poeng

    15  Arild Gundersen                             Jæren og Sandnes KAL       3,0   Belgisk Hare – Viltrød                  285,5  poeng

                                                                                                            (Harefarget)

 

Komplette resultatlister

Klasse A

 Klasse E

Klasse K

Katalog

 

Klasse C

Legg igjen en kommentar