NKF

Kontakter

By september 13, 2013 Ingen kommentarer

Forbundsstyret

 

Leder

Gullik Klepaker
Syrrist, 3280 Tjodalyng.
Tlf. 480 55 761
leder@kanin-nkf.net

 

Nestleder

Torgeir Vestenfor

Tlf. 95980045

torgeir@hallingdalrenovasjon.no

 

Sekretær

Bjørn Egeland
Frøyerv. 46, 4328 Sandnes.
Tlf. 51 67 19 00 / 970 66 450
sekreter@kanin-nkf.net

 

Kasserer

Ivar Østli
Nordre Ålsvei 334, 2750 Gran.
Tlf. 61 33 17 76 / 911 82 745
kasserer@kanin-nkf.net

 

 

Styremedlemmer

 

Kristin Berg Tlf 48114973

rbkfrode_fan@yahoo.no

 

Svein Kamfjord Tlf 930 30 423
kamfjord1@gmail.com

 

 Svein Ødegaard
Tlf: 959 30 906

svein.odegard@aarbakke.no

 

 

NKFs kontonummer: 5104 05 16763 
Organisasjonsnummer: 970 367 667

 


 

 

Andre kontakter

 

Hjemmesideansvarlig: Kristin Berg, e-post rbkfrode_fan@yahoo.no

 

Stambokfører/bestilling av stamtavler: Rolf Ludvigsen, Østbyv. 162, 3280 Tjodalyng,

Tlf. 33 12 45 97, 982 31 814. e-post: stambok@kanin-nkf.net


Datautvalg: Svein Ødegård Tlf: 959 30 906 e-post: sveinodegard@lyse.net

 

PR- og infoutvalg:Torgeir Vestenfor Tlf.95980045 torgeir@hallingdalrenovasjon.no

 

Sportsutvalg: Kristin Berg Tlf 48114973 rbkfrode_fan@yahoo.no

 

Championat: Anne Nguyen , Skogv. 1, 1820 Spydeberg, Tlf. 990 21 565, e-post: champion@kanin-nkf.net

 

Standardutvalg: Svein Clausen, Tlf. 35 59 88 50, e-post: svein@sveinclausen.no

 

Ungdomsutvalg: Jorunn Egner Tlf: 92448477 e-post: jorunn_trampe@hotmail.com

 

Salg av utstyr/rekvisita: Dagfinn Joahnsen, Åsly, 3175 Ramnes, Tlf. 33 39 62 95.

 

Spørsmål vedr. Import, sendes til e-postpr-info@kanin-nkf.net


 

 

Dommergruppen (bestilling av dommere gjøres til leder)

 

Leder: Thormod Saue, tlf. 32 84 61 35.  e-post: thsaue@online.no

 

Kasserer: Snorre Jacobsen tlf: 906 43 876  epost: sn-j@online.no

 

Konto:  1204.87.85857  for betaling dommmer-avgift:  kr  7,50  pr katalognr.

Sekretær: Odd Einar Lundervold, tlf. 911 90 945.  e-post: odd.einar.lundervold@lyse.net

 

Legg igjen en kommentar